Máte otázku? (+421) 327 740 810 (Po-Št: 7:30-16:30, Pi 7:30-15:00)

Elektrotechnika – naše poslanie už od roku 1921

Viac ako 25 rokov pôsobíme na českom a slovenskom trhu a exkluzívne vám ponúkame elektroinštalačný materiál, osvetľovaciu techniku, vzduchotechniku, komunikačné systémy a káble renomovaných výrobcov z Nemecka, Francúzka, Belgicka, Rakúska či Talianska, ktorí patria k špičke vo svojom obore. Taktiež sme aj špecialistami na systémy KNX.
Spoznajte nás →Prečo s nami spolupracovať? →Dôležité dokumenty na stiahnutie →Začalo to takmer pre 100 rokmi (timeline) →

Spoznajte nás

Sídlo spoločnosti a hlavný sklad

Sídlo a hlavný sklad je v Prahe 9, v historickej budove bývalého podniku ČKD. Budova sa nachádza neďaleko stanice metra Vysočanská (trasa B). Slovenská firma sídli v Novom Meste nad Váhom. Jej výhodná poloha umožňuje dobrú dostupnosť a zaručuje plynulé dodávky tovaru.
Zobraziť na mape →

Showroom osvetľovacej techniky

V centrále našej spoločnosti v Prahe môžete navštíviť showroom osvetľovacej techniky. Inšpiráciu tu nájdu nielen architekti, projektanti a obchodní partneri, ale aj koncoví zákazníci. Showroom je aj konzultačné miesto, nielen pre oblasť osvetlenia (vrátane návrhov a montáží), ale aj pre ostatní sortiment našej spoločnosti.
Dohodnúť si schôdzku →

Technická podpora a poradenstvo

Obráťte sa na nás s dôverou s vašim návrhom, projektom či technickou otázkou! Pomôžeme s výberom, návrhom, výpočtom či vizualizáciou osvetlenia pre interiér i exteriér. Pomôžeme vám aj s riešením inteligentnej elektroinštalácie či s vhodným riešením v oblasti biometrických systémov.
Napíšte nám →

Predajné miesta

Naše produkty môžete zakúpiť cez veľkoobchody, u vybraných maloobchodných predajcov, vo vybraných svetelných či designových štúdiách.
Zoznam predajcov →

Certifikácie

Spoločnosť Elektro-System-Technik s.r.o. je zapojená do systému spätného odberu a využitia odpadov z obalov EKO-KOM a do kolektívneho systému RETELA.
Certifikáty na stiahnutie →

E-shop B2B/B2C

Nakupujte elektroinštalačný materiál, káble, komunikačnú a riadiacu techniku a vzduchotechniku on-line pohodlne z domova či kancelárie.
Prejsť do e-shopu →

Prečo s nami spolupracovať?

Stabilné zázemie a dobrá kondícia našej spoločnosti
Zamestnanci, ktorí vám ochotne poradia a pomôžu
Vlastné skladové priestory a vozový park
Showroom produktov a školenia
Máme viac ako 25 rokov skúseností na trhu

Dôležité dokumenty na stiahnutie

Ninja Column 1Ninja Column 2Ninja Column 3
Profil spoločnostiSúbor PDFSTIAHNUŤ
Logo spoločnosti EST (formáty JPG, AI CMYK, AI Pantone)Archív ZIPSTIAHNUŤ
Všeobecné obchodné podmienky ESTSúbor PDFSTIAHNUŤ
Reklamačný protokolSúbor PDFSTIAHNUŤ
Odstúpenie od zmluvySúbor PDFSTIAHNUŤ
Cenník obalov platný k 1. 11. 2018Súbor DOCSTIAHNUŤ
Osvedčenie RETELASúbor PDFSTIAHNUŤ
Certifikát EKO-KOMSúbor PDFSTIAHNUŤ

Začalo to takmer pre 100 rokmi

VýbVýber sídla firmy EST nebol náhodný. Elektrotechnika prevádzala rodinu i firmu Grawe už od začiatku 20. storočia. Keď sa naskytla príležitosť odkúpiť stále funkčnú budovu bývalého riaditeľstva firmy Kolben, kde sám Emil Kolben úradoval (po svojom návrate z Európy a Ameriky, kde spolupracoval s Nikolou Teslou a Thomasom A. Edisonom), Michael Grawe neváhal ani sekundu a budovu s okolitým pozemkom odkúpil, a tým naviazal na viac ako storočnú tradíciu obchodovania v elektropriemysle.

Elektrotechnika – naše poslanie už od roku 1921.

Súčasnosť

Aj v súčasnej dobe neustále rozširujeme škálu ponúkaných produktov a modernizujeme technické zázemie firmy. Vylepšujeme a doplňujeme náš e-shop www.est-shop.cz a v tomto roku taktiež spustíme aj e-shop pre slovenských zákazníkov.
Sídlo společnosti Elektro-System-Technik

2018

Otvárame prvý showroom Brumberg (LED Competence Center) v Českej republike. Priamo v centrále spoločnosti a na ploche viac ako 150 m2 môžete zažiť svetlo a genius loci Vysočan! 
Stávame sa výhradnými dodávateľmi chytrých zámkov značky Nuki, spúšťame webovú stránku a začíname s úspešným predajom v Českej republike a na Slovensku.
Náš český e-shop získava certifikát Heureka Ověřeno zákazníky.

2015

Po viac ako 10 rokoch sa vraciame na medzinárodný veľtrh Amper s veľkou expozíciou, a to hneď pri hlavnom koridore vedľa značiek ako ABB alebo OBO Bettermann. Na 100 m2 predstavujeme celú škálu našich produktov vrátane noviniek. Na veľtrhu rozdávame viac ako 500 ks slnečných okuliarov, a tiež viac ako 10 kg popcornu v originálnych téglikoch. Vďaka nim sme vidieť aj ďaleko od našej expozície :-)
Vydávame prvé číslo občasníku BESTNews, ktoré si okamžite získava obľubu hlavne vo veľkoobchodoch s elektromateriálom.
Stánek EST na veletrhu Amper 2015

2002

V reakcii na potreby trhu s elektrotechnikou sa na Slovensku, opäť v Novom Meste na Váhom, zakladá firma Elektro-Component-Technik s.r.o. (ECT), zaoberajúca sa výrobou, montážou a kompletizovaním káblovej konfekcie pre osvetľovaciu techniku.

2001

Pozitívny vývoj na českom trhu a dopyt po kvalitných produktoch umožňujú rozšírenie firmy aj na Slovensko.
Geograficky i logisticky najvýhodnejšie miesto pre sídlo firmy EST Elektro-System-Technik, s.r.o. sa ukazuje Nové Mesto na Váhom.

1991

V porevolučnom období vidí Michael Grawe veľký obchodný potenciál, vstupuje na český trh a zakladá firmu Elektro-System-Technik s.r.o. (EST) so sídlom v Prahe-Hůrce a od roku 1993 v Prahe-Vysočanoch, v historickej budove bývalého riaditeľstva firmy Kolben. 
Vďaka dlhoročnej spolupráci s nemeckými výrobcami Berker, Doepke, Helios, Theben a Walther-Werke (združenie e-pool) sa EST stáva ich výhradným predajcom v Českej republike.

1969

Po náhlej smrti zakladateľa preberá vedenie firmy jeho mladý syn Michael Grawe a produktové portfólio firmy ďalej rozširuje.

1921

Rudolph Friedrich Eduard Grawe zakladá pri Tegernsee firmu Grawe, ktorá obchoduje s elektrotechnickým materiálom v celom Bavorsku. Zakrátko sa mimo iného firma Grawe etabluje ako kľúčové predajné miesto firmy Browl Boveri & Cie (dnešného koncernu ABB).
Původní sídlo Grawe v Tegernsee
EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Mnešická 11
SK – 915 01 Nové Mesto nad Váhom
T: +421 327 740 810
F: +421 327 740 821
E: info@est-slovensko.sk
Spojte sa s nami!
apartmenteyelicenseusersstorecartpushpincheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram