Máte otázku? (+421) 327 740 810 (Po-Št: 7:30-16:30, Pi 7:30-15:00)

Elektrotechnika – naše poslanie už od roku 1991

Viac ako 20 rokov pôsobíme na slovenskom trhu a exkluzívne vám ponúkame elektroinštalačný materiál, osvetľovaciu techniku, vzduchotechniku, komunikačné systémy a káble renomovaných výrobcov z Nemecka, Francúzka, Belgicka, Rakúska či Talianska, ktorí patria k špičke vo svojom obore. Taktiež sme aj špecialistami na systémy KNX.
Spoznajte nás →Prečo s nami spolupracovať? →Dôležité dokumenty na stiahnutie →Začalo to takmer pre 100 rokmi (timeline) →

Spoznajte nás

Oxygen Error: Your shortcodes lack a valid signature - most likely because a migration has taken place. Please re-sign your shortcodes inside the WordPress admin panel, at Oxygen > Settings > Security.

Prečo s nami spolupracovať?

Stabilné zázemie a dobrá kondícia našej spoločnosti
Zamestnanci, ktorí vám ochotne poradia a pomôžu
Vlastné skladové priestory a vozový park
Showroom produktov a školenia
Máme viac ako 25 rokov skúseností na trhu

Dôležité dokumenty na stiahnutie

Ninja Column 1Ninja Column 2Ninja Column 3
Profil spoločnostiSúbor PDFSTIAHNUŤ
Logo spoločnosti EST (formáty JPG, AI CMYK, AI Pantone)Archív ZIPSTIAHNUŤ
Všeobecné obchodné podmienky ESTSúbor PDFSTIAHNUŤ
Reklamačný protokolSúbor PDFSTIAHNUŤ
Odstúpenie od zmluvySúbor PDFSTIAHNUŤ

Začalo to pre 100 rokmi

VýbVýber sídla firmy EST nebol náhodný. Elektrotechnika prevádzala rodinu i firmu Grawe už od začiatku 20. storočia. Keď sa naskytla príležitosť odkúpiť stále funkčnú budovu bývalého riaditeľstva firmy Kolben, kde sám Emil Kolben úradoval (po svojom návrate z Európy a Ameriky, kde spolupracoval s Nikolou Teslou a Thomasom A. Edisonom), Michael Grawe neváhal ani sekundu a budovu s okolitým pozemkom odkúpil, a tým naviazal na viac ako storočnú tradíciu obchodovania v elektropriemysle.

Elektrotechnika – naše poslanie už od roku 1991.

Súčasnosť

Aj v súčasnej dobe neustále rozširujeme škálu ponúkaných produktov a modernizujeme technické zázemie firmy. Vylepšujeme a doplňujeme náš e-shop www.est-shop.sk.

2018

Otvárame prvý showroom Brumberg (LED Competence Center) v Českej republike. Priamo v centrále spoločnosti a na ploche viac ako 150 m2 môžete zažiť svetlo a genius loci Vysočan! 
Stávame sa výhradnými dodávateľmi chytrých zámkov značky Nuki, spúšťame webovú stránku a začíname s úspešným predajom v Českej republike a na Slovensku.
Náš český e-shop získava certifikát Heureka Ověřeno zákazníky.

2015

Po viac ako 10 rokoch sa vraciame na medzinárodný veľtrh Amper s veľkou expozíciou, a to hneď pri hlavnom koridore vedľa značiek ako ABB alebo OBO Bettermann. Na 100 m2 predstavujeme celú škálu našich produktov vrátane noviniek. Na veľtrhu rozdávame viac ako 500 ks slnečných okuliarov, a tiež viac ako 10 kg popcornu v originálnych téglikoch. Vďaka nim sme vidieť aj ďaleko od našej expozície :-)
Vydávame prvé číslo občasníku BESTNews, ktoré si okamžite získava obľubu hlavne vo veľkoobchodoch s elektromateriálom.
Stánek EST na veletrhu Amper 2015

2002

V reakcii na potreby trhu s elektrotechnikou sa na Slovensku, opäť v Novom Meste na Váhom, zakladá firma Elektro-Component-Technik s.r.o. (ECT), zaoberajúca sa výrobou, montážou a kompletizovaním káblovej konfekcie pre osvetľovaciu techniku.

2001

Pozitívny vývoj na českom trhu a dopyt po kvalitných produktoch umožňujú rozšírenie firmy aj na Slovensko.
Geograficky i logisticky najvýhodnejšie miesto pre sídlo firmy EST Elektro-System-Technik, s.r.o. sa ukazuje Nové Mesto na Váhom.

1991

V porevolučnom období vidí Michael Grawe veľký obchodný potenciál, vstupuje na český trh a zakladá firmu Elektro-System-Technik s.r.o. (EST) so sídlom v Prahe-Hůrce a od roku 1993 v Prahe-Vysočanoch, v historickej budove bývalého riaditeľstva firmy Kolben. 
Vďaka dlhoročnej spolupráci s nemeckými výrobcami Berker, Doepke, Helios, Theben a Walther-Werke (združenie e-pool) sa EST stáva ich výhradným predajcom v Českej republike.

1969

Po náhlej smrti zakladateľa preberá vedenie firmy jeho mladý syn Michael Grawe a produktové portfólio firmy ďalej rozširuje.

1921

Rudolph Friedrich Eduard Grawe zakladá pri Tegernsee firmu Grawe, ktorá obchoduje s elektrotechnickým materiálom v celom Bavorsku. Zakrátko sa mimo iného firma Grawe etabluje ako kľúčové predajné miesto firmy Browl Boveri & Cie (dnešného koncernu ABB).
Původní sídlo Grawe v Tegernsee
EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Železničná 23
SK – 915 01 Nové Mesto nad Váhom
T: +421 327 740 810
F: +421 327 740 821
E: info@est-slovensko.sk
Spojte sa s nami!
pushpincheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram