Fotovoltaika

Špecializujeme sa na predaj širokého spektra tovaru súvisiaceho s fotovoltaikou. Najmä ponúkame špičkové meracie prístroje Benning pre potrebné merania pred inštaláciou a taktiež pre testovanie a overenie funkčnosti celého systému, ďalej ističe, poistky a ďalšie komponenty nevyhnutné pre efektívnu prevádzku solárnych energetických systémov.

header bennig solarni pristroje
logo benning

Meracie prístroje pre FV systémy

Benning ponúka meracie prístroje na uvedenie FV systémov do prevádzky, prístroje na periodické kontroly FV systémov a tiež prístroje na hodnotenie ich výkonu. Pre vytváranie skúšobných protokolov a dokumentácie v súlade s normami potom ponúka Benning PC softvér Solar Manager.

  • Testery inštalácií až do 1500 V DC
  • Kliešťové multimetre pre fotovoltaiku
  • Digitálne multimetre pre fotovoltaiku
  • Unikátny merací prístroj SUN 2
  • Softvér Benning Solar Manager
galerie produktů benning solar
header doepke solarni
logo doepke

Prúdové chrániče typu B pre fotovoltaiku

Prúdové chrániče typu DFS 2 B sa vyznačujú mimoriadne kompaktným prevedením. Sú ideálnym riešením na ochranu systémov, v ktorých sa používajú elektronické záťaže a frekvenčné meniče s pracovnými frekvenciami až do kilohertzového rozsahu. Ide napríklad o fotovoltaické systémy, ktoré sa stále častejšie inštalujú nielen v novostavbách. Tu sa okrem bežných striedavých reziduálnych prúdov môžu vyskytovať aj hladké jednosmerné reziduálne prúdy a reziduálne prúdy s frekvenciou do 50 kHz.

  • Prúdové chrániče typu B
galerie produtků doepke - chrániče typu b pro fotovoltaiku
header pojistky eska
logo eska

Poistky pre fotovoltaiku

Poistky pre fotovoltaické systémy nie sú takmer vidieť, ale sú kľúčovým prvkom ochrany FV systémov. Zaisťujú ochranu pred rizikami spojenými s nepredvídateľnými udalosťami, ako napr. blesky, ktoré by mohli váš solárny systém poškodiť alebo zničiť. Správne zvolená poistka zaručí pokojné spanie a istotu, že je solárny systém maximálne chránený.

  • Valcové poistky pre fotovoltaiku
  • Poistkové odpojovače
galerie produtků aska solar

Zvážte návštevu aj týchto súvisiacich kategórií:

Máte záujem o naše produkty? Máte technickú otázku? Chcete popýtať tovar do vášho projektu?
Kontaktujte nás