Máte otázku? (+421) 327 740 810 (Po-Št: 7:30-16:30, Pi 7:30-15:00)


RUNPOTEC GF3, preťahovacie pero s digitálnym počítadlom

Uverejnené 20/02/2023
RUNPOTEC uviedol na trh unikátnu novinku, ktorá nahradzuje preťahovacie pero zo skleného vlákna POWER REX a vďaka integrovanému digitálnemu počítadlu teraz GF3 prevyšuje jeho úžitkovú hodnotu.
Preťahovacie pero GF3 zo skleného vlákna s priemerom 3 mm s digitálnym počítadlom odvíjania dodávame v dĺžkach 20, 30 a 50 metrov. Pero je uložené v odolnom robustnom puzdre s ergonomickým držadlom a protišmykovou vrstvou. Pero je tak chránené proti striekajúcej vode a prachu. Oproti pôvodnému naťahovaciemu peru POWER REX má GF3 vylepšenú vodiacu špičku s pretáčaním a ochranou proti zlomeniu, automatickú ochranu proti zatiahnutiu pera do puzdra a vylepšený box s príslušenstvom (18 ks).

K naťahovaciemu peru je veľmi ľahký prístup, a to povolením jednej skrutky na zadnej strane puzdra. Puzdro je navyše navrhnuté tak, aby sa vám naťahovacie pero pri servisnom zásahu nerozmotalo.

Digitálne počítadlo nájde uplatnenie v mnohých situáciách. Napríklad na zistenie, koľko metrov kábla bude potrebných na pretiahnutie chráničkou alebo v akej vzdialenosti je prekážka, ktorá zabraňuje priechodu kábla. Svoje uplatnenie nájde aj mimo elektroinštalácie – vďaka GF3 môžu inštalatéri nájsť presné miesto, kde je upchatý odpad. Už žiadne čiarky fixkou na naťahovacom pere!

Najmenšou mernou jednotkou počítadla je 1 cm a funguje oboma smermi (pričíta alebo odčíta dĺžku). Praktickou funkciou je možnosť priebežného vynulovania počítadla. Počítanie je možné nastaviť v metroch alebo stopách. Životnosť batérie počítadla pri bežnom použití je až 3 roky.

Okrem variantu GF3 s digitálnym počítadlom je k dispozícii aj variant bez počítadla, rovnako v dĺžkach 20, 30 a 50 metrov.

Preťahovacie pero GF3 je skvelým doplnkom k inšpekčnej kamere RUNPOTEC RC2 na inšpekciu rúrok s priemerom 20 až 50 mm a dĺžkou až 50 m, odpadových rúrok, podlahových kanálov, dutých stien, visutých stropov alebo ventilačných šachiet. Viac informácií viď produktový leták.
Viac informácií
Máte záujem o naše produkty? Máte technickú otázku? Chcete dopytovať do projektu?

Ozvite sa nám. Sme tu pre vás!

Kontaktujte nás
EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Železničná 23
SK – 915 01 Nové Mesto nad Váhom
T: +421 327 740 810
F: +421 327 740 821
E: info@est-slovensko.sk
Spojte sa s nami!
phone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram