Máte otázku? (+421) 327 740 810 (Po-Št: 7:30-16:30, Pi 7:30-15:00)

Brumberg: špecialista na osvetlenie

Brumberg je rodinná firma, ktorá sa viac ako 140 rokov zaoberá výrobou svietidiel. V posledných rokoch sa vďaka špecializácii na LED technológie a vývojom systémov ovládania farieb svetla stala určujúcou silou pre trendy v osvetľovacej technike. Rôzna intenzita a rôzne farby svetla stimulujú k aktivite alebo naopak vyzývajú k odpočinku, vzbudzujú emócie, vytvárajú náladu. To všetko sa pomocou nadčasových designových svietidiel od firmy Brumberg využíva v obchode, v architektúre, v kanceláriách a v privátnom sektore. 

ⓘ Sme výhradným dodávateľom značky Brumberg v ČR a SR.

Hlavný sortiment

→ LED osvetlenie do bytov a kancelárií
→ Špeciálne LED osvetlenie predajní
→ Optické svetelné vlákna
→ LED pásky QualityFlex®Select
→ Exteriérové svietidlá
→ LED stĺpce
vyrobce-galerie-brumberg

ⓘ Viete, že...

Brumberg uviedol na trh jedinečné technológie v oblasti osvetlenia:

Tunable White
Svietidlá so systémom Tunable White od firmy Brumberg otvárajú nové možnosti osvetlenia v rôznych odtieňoch bielej. Biele svetlo je možné plynulo regulovať pozdĺž Planckovej krivky tým, že pomocou dvojkanálového stmievača riadime rovnováhu medzi jedným LED čipom vydávajúcim studené biele svetlo a druhým LED čipom vydávajúcim teplé biele svetlo, a tak je možné nastaviť požadovanú teplotu farby bieleho svetla a ďalším stmievaním i jeho jas.

dim2warm
Pri stmievaní LED diód bolo doteraz možné znižovať len jas. Svetlo slablo, ale nepôsobilo teplejšie. Pri použití dim2warm sa v dolnom pásme stmievania mení aj teplota svetla. Podľa použitého typu svietidla ju môžeme tlmiť z teplej bielej 2 800 K alebo 3 000 K na veľmi teplú bielu 2 000 K. dim2warm vykúzli toľko vytúženú útulnú atmosféru v obývačke – ako v žiari sviečok alebo ako u príjemne horiaceho krbu.

VitaLED
Inteligentný osvetľovací systém sa prispôsobuje potrebám dňa. Poskytuje svetlo podľa vašej individuálnej nálady, aktivizuje alebo naopak podporuje váš odpočinok. Tento systém umožňuje ľubovoľne meniť teplotu farby svetla v celej škále vďaka systému RGBW (Rad, Green, Blue, White). Objavujte nové možnosti osvetlenia s modernou technológiou VitaLED.

LED Competence Center Brumberg Prague

Navštívte nás showroom LED osvetlenia Brumberg, špecialistami na osvetlenie predajní, kancelárií, hotelov či privátneho sektoru. Showroom sa nachádza v Prahe v historickej budove bývalého riaditeľstva firmy Kolben v ulici Pod Pekárnami č.p. 12 vo Vysočanoch.

Zažite svetlo a genius loci Vysočan na jednom mieste!
Chcem si dohodnúť návštevu showroomu
Svietidlá Brumberg môžete zakúpiť vo svetelných štúdiách:
logo monroedesign
elektrolight
Máte záujem o naše produkty? Máte technickú otázku? Chcete dopytovať do projektu?

Ozvite sa nám. Sme tu pre vás!

Kontaktujte nás
EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Železničná 23
SK – 915 01 Nové Mesto nad Váhom
T: +421 327 740 810
F: +421 327 740 821
E: info@est-slovensko.sk
Spojte sa s nami!
phone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram